Güneş Kontrol ve Renkli Cam Filmi

By: Cam Filmcisi0 comments

Güneş Kontrol ve Renkli Cam Filmi

Güneş Kontrol ve Renkli Cam Filmi , evinizin veya çalışma ortamınızın zaman zaman dayanılmaz olmasını sağlayan güneşin etkisini hafifletmek ve değerli sanat eserleri ve mobilyalarınızın zarar görmesini engellemek için tasarlanmıştır.

Fiyatları İçin 0 531 778 3458   Numaralı Telefonu Arayın.!

Göz kamaştıran Işık ve Parlama

Şimdiye kadarki en yaygın sorun, özellikle de parlak bir ofiste bir bilgisayar ekranında çalışırken çalışma koşullarını zorlaştırabilecek parlaklıktır. Aşırı göz kamaşması verimliliği düşürebilir ve baş ağrısına neden olabilir, bu yüzden göz ardı edilmemelidir. Basitçe, parlamayı azaltmak için tıpkı bir güneş gözlüğü gibi güneş ışığının miktarını azaltacak bir film uygulamanız gerekir.
Bizim cam filmler veya yansıtıcı filmler bu amaç için idealdir ve film ne kadar koyu renkte olursa, daha az parıltı olur. Pencereleriniz Güney veya Batı’ya bakıyorsa, Doğuya bakan pencerelerden daha koyu bir film gerekir. Kuzeyden bakan pencereler etkilenmemelidir. Her iki film tipi de UV ışığını ihmal edilebilir miktarlara düşürecek ve yansıtıcı filmler camın dış yüzeyinden ayna görünümlü bir görünüm elde ederek gündüz saatlerinde gizlilik katıyor.

Aşırı Isı

Fazla ısı çoğunlukla kat katlı kapılar, veranda sürgülü kapılar ve cam mağaza cepheleri gibi cam pahasına büyük bir sorun oluşturmaktadır. Yine, renklendirilmiş veya yansıtıcı filmler bu amaç için idealdir, ancak bazı durumlarda günışığı azaltmak bir seçenek değildir. Bizim ısı ret filmi yoluyla doğal ışık en izin verirken aşırı ısıyı azaltmak üzere tasarlanmıştır. Perakende satış mağazaları ve gıda perakendecileri için neredeyse açıktır ve bu nedenle çok popülerdir ve ayrıca klima maliyetlerinden tasarruf etmeye yardımcı olurken, solan görüntülerin sorumlusu UV ışığına da yardımcı olur.

Mobilyaların ve Eserlerdeki Solmayı

UV ışığı mobilyalarınız, fotoğraflarınız ve sanat eserleriniz ile hasara neden olabilir. Bizim UV Koruma Anti Fading Cam Filmi yaygın müzeler ve perakendeciler tarafından kullanılan ve biz de Buckingham sarayı temin ettik. Film camlara ve kapılara uygulanabilir, aynı zamanda resim çerçevelerinizdeki cam üzerine de uygulanabilir. Perakende satış mağazaları ve müzeler için ideal olan net bir UV kontrol filmi ve aşırı kızıl ötesi ve görünür ışığı da kontrol edecek, böylece solmaya neden olan tüm nedenlere karşı daha etkili olmasını sağlayacak bir film var.

 

 

 

Related post

Leave A Comment

Call Now ButtonTıkla Ara...
WhatsApp chat