Salon ve Odalarda Cam Filmi Kullanımı

By: Cam Filmcisi0 comments

Salon ve Odalarda Cam Filmi Kullanımı

Salon ve odalarda cam filmi kullanımı hakkında. Cam filmlerinin bol çeşitlerde üretilmesi bir çok alanda ihtiyaç duyulmasından kaynaklanmıştır. Günümüzde ev içerinde hemen hemen her alanda kullanılmaya başlandı bunların başında çocuk odaları ve salonlar gelmektedir. Bir çok aile çocuklarını güneşin zararlı ışınlarından korurken aslında sıcak veya soğuktan’da korumuş oluyor çünkü ürünlerimiz Güneşin zararlı ışınlarının içeriye girmesini engellerken aynı zamanda içerideki ısının dışarı çıkmasını engelliyor bu durum soğuk içinde geçerlidir.

Salonlarda çok tercih edilmesi nedenlerinin en büyüğü eşyaların solmasıdır. Yakıcı güneş ışınlarının saatlerce hep aynı noktaya vurması perde ve koltuk kumaşlarının ciddi derecede zarar görmesine neden oluyor. Mobilya ve duvar boyaları dahil nüfus ettiği her obje ve materyali zamanla bozan güneş ışınlarından kurtulmanın en iyi ve maliyetsiz çözümü cam filmi kullanmaktır.

Evde cam filminin kullanıldığı önemli diğer alan ise banyodur. Banyolarda gizlilik amaçlı kullanılan buzlu cam filmi duş alırken mahremiyetin gizlenmesi için vazgeçilmez bir üründür aynı zamanda basık kalın duvarlar yerine ince ve zarif bir görünüme sahip olmasından dolayı çok tercih edilmektedir.

Uzaman ve tecrübeli ekibimiz sizler için en iyi çözümü üretmekten çekinmeyecektir. irtibat kurmak için 0 531 778 3458  numaralı telefonu arayabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.

 

Cam Filmi Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Düz Buzlu Cam Filmi

Buzlu pencere filmi mevcut camınıza, uygulanan gizlilik için veya perde ve panjurlara çağdaş bir alternatif olarak uygulanacak şekilde tasarlanmıştır. Filmlerimiz makul fiyatlıdır ve yılda bir kez sabunlu su ile silinmek dışında az bakım gerektirir. Buzlanmış filmlerimizi metre ile satın almayı seçebilir veya işinizi daha da kolaylaştıracak şekilde, tam ölçülerde kestirebilirsiniz. Pencere filmi bir DIY ürünüdür ve sabunlu su çözeltisi kullanarak uygulanması kolaydır ve her siparişle birlikte verilen uygulama aracıdır.

Düz Buzlu Cam Filmi Örnekleri

 

 

Beyaz Buzlu Cam Filmi

Beyaz buzlu pencere filmimiz , en opak gizlilik filmimizdir; banyolar veya mahremiyetin daha çok önemli olduğu alanlar için idealdir.

Beyaz Buzlu Cam Filmi Örnekleri

 

 

 

Related post

Leave A Comment

Call Now ButtonTıkla Ara...
WhatsApp chat