güvenlik cam filmi

Güvenlik Cam Filmi

Güvenlik cam filmleri günümüzde en çok arabalarda kullanılmak üzere tasarlanmış boyutları bulunmaktadır. Aynı zamanda ofis ve iş yerlerinde de kullanılması için ürün imalatları yapılmaktadır. Ürün detayları diğer camlara göre daha korunaklı ve güvenlik önlemleri almaları adına seçenekler sunuyor.3M koruyucu özelliği sayesinde de iç camın orta kısmına yerleştirilerek dıştan ve içerden görünmez bir hale gelmektedir. Buda dışardan gelecek olan herhangi bir darbede camın dağılmasını önlemeye yardımcı oluyor.  Sağlık konusunda da üstün seçenekler sunmakta olan güvenlik cam filmi hizmetleri UV ışınlarına karşı içerde bulunan personelleri korumaktadır.

Güvenlik Cam Kullanım Alanları

Kullanım alanlarına göre kullanıcılarına pek çok avantaj sunmakta olan güvenlik camları ev, ofis, araba, şirket, ve iş yeri gibi alanlarda kullanılmak üzere üretilmektedir. Ürünün camın içine entegre edilmesiyle birlikte görünürlüğünü 0 dereceye kadar indirebiliyor. Bu yüzden firmalar tarafından tercih edilme seçenekleri arasında yerini alıyor. Şeffaf olmasının yanında hizmet verilen herhangi bir cam yüzeyinde dışarıdan gelen güneş ışınlarının %16’lık ile %20 oranında engelleme seçenekleri mevcuttur.

Güvenlik Cam Avantajları Nelerdir?

Güvenlik cam avantajları diğer cam ürünlerine göre daha fazla seçenekle karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak güvenlik şeridi şeklinde de kullanma olanağını bizlere sunuyor. Aynı zamanda Mülkünüzü korur, insanları dağılan cam parçacıklarından korur, camı kırıp içeri girmek isteyen kişileri engeller ve aynı zamanda camın mukavemetini artırmaya yardımcı etkendir. Ultraviole ışınlarının içeriye girmesini de %99 oranında engellemektedir. Yani tek başına kullanıcının bütün güvenlik önlemlerini artırmaya yönelik etkenler barındırmaktadır. Bütün bu özelliklerinin yanında dışarıdan gelen herhangi sert bir biçimin camı kırıp içeri girmesine izin vermemesi de tercihler arasına almaya olanak sağlıyor.

Güvenlik Cam Fiyatları

Yukarıdaki yazımızda sizlere güvenlik cam korunması hakkında bilgilendirme yaparak ürünün hangi amaçlarla kullanıldığı hakkında bilgiler verdik. Şimdi ise konu içerisinde yer alan güvenlik camı fiyatları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Öncelikle net fiyatlar ürünün kullanacağı metrekare sayısına göre belirlenmektedir. Yani standart fiyatlar belli olarak sadece istenilen ebatlara göre işlemler yapılıyor. Bu yüzden ürün hakkında detaylı fiyat bilgisini öğrenmeniz için müşteri hizmetleri personellerimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Call Now ButtonTıkla Ara...
WhatsApp chat