one way vision cam filmi

One Way Vision Cam Filmi

One Way Vision Cam ürünü halk dilinde delikli folyo olarak bilinmektedir. Özellikleri açısında görsel şölen yaratmakta olan One Way Vision Cam Filmi son derecede cazip seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Kullanım amacına göre değişiklik gösterebilmekte olan One Way Vision Cam Filmi içerden dışarıyı görme olanaklarını sağlarken dışardan bakıldığında pencere içini gizlemesine olanak sağlıyor. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak dış cephe yüzeyinde reklam ürünlerinin baskısı yapılmasına olanaklar veriyor. Yani tamamen kullanıcın kullanmak istediği yüzeye göre şekil alabiliyor.

One Way Vision Cam Filmi Kullanım Alanları

Kullanım alanları konusunda sadece ofis ve iş yerlerinde One Way Vision Cam Filmi kullanmaya olanak tanımaktadır.  Aynı zamanda bina cephe giydirme, bina cephe kaplama, mağaza cam kaplama ve araç cam kaplama seçeneklerinde karşımıza çıkmaktadır. Ürün reklam aşamaları konusunda kullanıcılarına cazip seçenekler sunarken dışarıdan yapılan gözlemlerinde engellenmesine katkıda bulunmaktadır. Bu yüzden büyük reklam afişleri kullanırken bulunduğu ebat şekline göre konum alabilme yetisine sahip teknoloji ile basılabiliyor.

One Way Vision Cam Filmi Avantajları Nelerdir?

One Way Vision Cam Filmi şeridinin en önemli avantajları arasında yerini alan ise dışarıdan içeriye bakıldığında görüş açısını engellerken, iç kısımdan dışarıya bakıldığı zamanda bizlere dışarıyı rahatlıkla görebilme olanağı sağlamasıdır. Genel olarak ürün kalınlıkları 0,15 ila 0,20 arasında değişiklik gösterebiliyor. Bu durum tamamen kullanma yüzeyine göre farklılık yaratabilmektedir. Kullanılan malzemenin yapışkan olması ve aralarda deliklerin olması dışardan ürüne bakıldığı zamanda çok güzel bir ortamın sahnelenmesine avantaj sağlıyor. Aynı zamanda sık tercih edilmesinin nedeni ise solvent bazlı boyaların göstermiş oldukları dış baskının dayanıklılığı artırmasıdır.

One Way Vision Cam Filmi Fiyatları

One Way Vision Cam Filmi cam filmi kullanım alanlarına göre değişiklik gösterebildiği için fiyat konusunda sizlere belirli net tutarlar sergilememiz mümkündür. Örnek verecek olursak müşterinin arabasında veya ofisinde bulunmakta olan camın yüzeyine işlemini gerçekleştirmek istemesi dış yüzeyine yapılan baskı ve aynı zamanda kullanılan ürün kalitesine göre uygun fiyatlar belirlenmektedir. Kullanıcı ürün detayları hakkında bilgi verdiği zamanda kullanılan ebat biçimine göre şekil alarak fiyat bilgisi verilmektedir.

Call Now ButtonTıkla Ara...
WhatsApp chat