delikli cam filmi

Delikli Cam Filmi

Delikli cam filmleri PVC malzemesinin eritilmesi sonucunda üretilmektedir. Aynı zamanda dijital baskı ürünleri arasında yerini almasıyla birlikte pek çok farklı firmanın ürünü tercih etme sebepleri arasına girmektedir.  Cam filmlerinin kolay uygulanabilir olması ve bulunduğu ortama ayrı bir hava katmasından dolayı tercihler arasında yerini almaktadır. Arkasında bulunan yapışkan yüzeyi sayesinde uygulanmak istenen yere kolayca yapıştırılabilmektedir.  Cam yüzeyine uygun ebatlarda olması ve görüntünün bozulmaması açısında bulunan cam yüzeyine uygun biçimde üretimleri sağlanmaktadır. İstenildiği zamanlarda kullanıcı siparişlerine göre farklı modellerde üretimleri yapılabiliyor.

Delikli Cam Filmi Kullanım Alanları

Delikli cam filmleri ofis, ev, işyeri ve bürolarda kullanılmak üzere imalatları yapılmaktadır. Ürünün kullanımdaki amacı ise bulunduğu yere farklı bir görünüm havası katmasıdır. Kullanıcılar istedikleri zamanlarda siparişleri kolaylıkla verdiği bu ürünü aynı gün içerisinde cam ebatlarına göre yapıştırılma seçenekleri yer alıyor. Delikli cam filmi dışarıdan içerinin görünmesini engellemektedir. Fakat içerden dışarıya bakıldığında bu bakış açısı aynı kalıyor. Aynı durum içerisinde farklı model ve renk seçenekleri mevcut olarak satışları tarafımızca yapılmaktadır.

Delikli Cam Filmi Avantajları Nelerdir?

Delikli cam filmleri bulunduğu ortama farklı bir hava katma seçeneklerini sunmaktadır. Üretim modellerine göre değişiklik göstermesiyle birlikte dışarıdan gelen güneş ışınlarının engellenmesinde de büyük rol oynamaktadır. Delikli camların yapışkan kısımları siyah olmasından dolayı dışarda olan olayların içeriye yansıması söz konusu değildir. Aynı zamanda dışardaki renklerde istek üzerine daha değişik renklerde yapılabiliyor. İlk satın alındığı zamanda rulo şeklinde bulunan bölüme getirilmektedir. Daha sonra profesyonel ekipler tarafından yapıştırma aşamaları gerçekleştiriliyor.

Delikli Cam Filmi Fiyatları

Daha iyi hizmetler sunmak adına geliştirmiş olduğumuz çalışma mantığımızı kaliteli ve garantili şekilde kullanıcılarımıza sunmaktayız. Fiyat konusunda firmamız en uygun seçenekleri ile karşımıza çıkarken Delikli cam filmi hizmetlerinde kaliteden ödün vermemektedir. İstemiş olduğunuz ürün ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için firmamızda yer almakta olan müşteri hizmetleri personellerimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ya da isterseniz aynı şekilde internet adresimizde bulunan numaralarımızla bizlerle iletişime geçip fiyatlar konusunda detaylı bilgilendirme alabilme şansını ele edebilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara...
WhatsApp chat