Neden Cam Filmi Yaptırmalıyım

By: Cam Filmcisi2 comments

Neden Cam Filmi Yaptırmalıyım

Cam Filmi Ücretsiz Keşif İçin 0531 778 3458 Hemen Arayın

Neden cam filmi yaptırmalıyım sorusunun cevabını bu makalemizde bulacaksınız. Sizlere cam filminin çeşitleri, özellikleri ve kullanım alanları ile birlikte görsel örneklerini paylaşacağım. Cam filmlerinin aslında hayatımızda ne kadar önemli yerlerinin olduğunu göreceksiniz çünkü herhangi bir madde veya ışığa çok fazla maruz kaldığımızda zarar vermeye başlaması çok normaldir. Bunların başında değerli sanat eserleri, ev veya iş yeri eşyaları, perdeler, koltuk takımları ve en önemlisi insan sağlığı gelir.

İnsan sağlığına önemli katkıda bulunmak için üretilen cam filmleri ev, ofis ve iş yerlerinde çok sık kullanılmaktadır. Pencerelerin fazla olduğu yerlerde güneş ışığının çok fazla olması kaçınılmazdır bu durumda cam filmi kullanarak güneş ışığının zararlı veya fazla ışınlarının içeri girmesini engellemektir. Bilgisayarda çalışan bir insan hem bilgisayar ışığı hemde gün ışığına maruz kaldığında normalinden daha fazla yorulur ve göz problemleri yaşamaya başlar durum böyle olunca güneş cam filmi, aynalı cam filmi, dekoratif cam filmi gibi ürünleri kullanmak hem sağlığınızı koruyor hemde fazladan yorulmanızı engelliyor.

Ofis Pencereleri İçin Isı ve Parlama Azaltma

Başarı cam filmcisi olarak evlerin, ofislerin ve ticari binaların ısı ve parlama azaltılması konusunda uzmanız. Pencerelere cam filmi yaptırdığınızda ısı ve parlamayı azaltarak çalışma ortamının daha rahat bir hale geldiğini göreceksiniz.

Bir ofis ortamı, güneşin en şiddetli olduğu yaz aylarında pencerelerden giren yakıcı sıcaklarla çok rahatsız edici bir ortama dönüşebilir.! Bilgisayarda çalışan insanlar güneş ışığının fazla olduğu ortamda ekranı görmekte zorlanabilir. Dükkan, mağaza cepheleri ve resepsiyon alanları güneş ışığına ve ısısına en çok maruz kalan alanlardır.

Evden çalışan insanların ofis olarak kullandığı odası veya kış bahçeleri, büyük büro binaları, okul ve üniversitelerin sıklıkla yaşadığı ısı ve parlama sorunlarına kökünden çözüm üretmek amaçlı cam filmleri kullanıyoruz. Ürünlerimizi kullanarak %70 gibi ciddi bir oranda parlamayı engelleyebilirsiniz.

Bilgisayar Ekran Parlamasını Azaltmak

Kış aylarında düşük güneş veya yaz aylarında parlak güneş ışığı olsun, bilgisayar ekranında parlama ciddi bir sorundur ekrana uzun bir süre bakıldığında güneş ve bilgisayar ekranının ışığı birleşerek gözlere ciddi anlamda baskı yapmaya başlar. Gün sonunda yorulma, baş ağrısı ve göz ağrısı başlar.

Pencere cam filmini ofis, ev yada herhangi bir ortamın camlarına uygulayarak, bilgisayar ekranındaki parlamayı ciddi anlamda azaltarak görme zorluğunu hafifletir ve daha iyi bir çalışma ortamı oluşmasına yardımcı olur.

Renkli Cam Filmi Kullanarak Enerji Tasarrufu Yapmak

Kış ayları hızlı bir şekilde geliyor.! Enerji faturalarını azaltmanın yollarını düşünmek için iyi bir zamandayız. Bir ev, okul veya ticari binalardaki pencerelerden kaynaklanan ısı kaybının sonuçlarını gelen enerji faturalarından anlamaktayız bu durum hepimizin ortak sorunu. Firmamız, pencere camlarından kaynaklı ısı kaybı miktarını  azaltan çeşitli enerji tasarrufu sağlayan cam filmlerine sahiptir. Mülkünüzü daha sıcak tutmanıza ve ısıtma maliyetlerinizi düşürürken doğal olarak cebinizde ısınmış oluyor.

Doğal gaz ve elektrik fiyatları yükselişte.!!!

Bu kış enerji tüketiminizi azaltın.!

Ev pencerenize uygulayacağımız renkli cam filmleri, camdan içeri giren soğuğu veya içeriden dışarı çıkan sıcağı muhafaza etmektedir. Cam filmleri enerji tasarrufunda cebinizin dostudur. Yeni teknolojik cam filmleri doğal güneş ışığını azaltmadan enerji tasarrufu yapar ancak hepsi bu kadar değil aynı zamanda yaz aylarında aşırı sıcaklardan koruyarak, mobilyalarınızın, perde ve sanat eserlerinizin solmasını engellemektedir.

 

 

 

Related post

Comments

 • Pelin

  20 Eylül 2017

  Evim çok güneş alıyor ne yapmalıyım tüm eşyalarım soldu:(

 • Cam Filmcisi

  20 Eylül 2017

  Merhaba, Pelin hanım
  Sorununuz ile alakalı çözüm önerilerini mail yolu ile size ilettik. Olumlu dönüşünüzü bekliyoruz iyi günler.

Leave A Comment

Call Now ButtonTıkla Ara...
WhatsApp chat