Evin İçini Göstermeyen Cam Filmi

By: Cam Filmcisi0 comments

Evin İçini Göstermeyen Cam Filmi

Hemen Arayın 0531 778 3458

Evin İçini Göstermeyen Cam Filmi  .Evinizde veya işyerinizdeki cam gizliliğinizle ilgili tüm sorunlarınızı çözmeye yardımcı olmak için bünyemizde kapsamlı bir Gizlilik Cam Filmi ürünleri bulunmaktayız. Gizlilik cam filmleri, çirkin bir görünümü gizlemek için veya sadece pencerelerinizi ve kapılarınızı gizlemek için kullanılabilir. Tüm pencere filmlerimiz uygulanması kolaydır ve rulo halinde satın alınabilir veya ölçüsüne göre kesilebilir. Hangi filmin sizin için doğru olduğundan emin değil misiniz? Daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizi arayın.

7/24 Servis 0531 778 3458

Pencere camlarınızı ve kapılarınızı daha güvenli hale getirmenin birkaç yolu var, kaliteli ve uygulanması kolay pencere cam filmi ürünlerini kullanarak gizlilik sağlayabilirsiniz. Temel soru gerçekten ne kadar mahremiyete ihtiyacınız var? Nerede ve ne zaman? Tüm sorularınıza cevap bulmaya çalışacağız Evin İçini Göstermeyen Cam Filmi.

Maksimum Gizlilik

Şimdiye kadarki en iyi seçenek, mahremiyet gerektiren dereceye bağlı olarak tüm bölgeyi veya bölgenin bir bölümünü kapsayacak bir filmdir. Gizlilik Cam Filmleri, doğrudan mevcut cama uygulandığında buzlu veya desenli cam gibi yarı saydam hale getirdiği için ideal bir çözümdür. Metreyle sipariş edilebilen veya boyutuna göre kesilebilen çok çeşitli buz cam filmlerimiz var. Evin İçini Göstermeyen Cam Filmi
Biraz daha özelleştirilmiş ürünlerimiz var. Çiçekler veya klasik, modern, retro, vintage gibi desenlerden oluşan çeşitli desenlerle kabartmalı filmler içeren bir dizi Dekoratif Pencere Filmi koleksiyonumuz var.
Ayrıca Osmanlı dönemi, Art Deco, Art Nouveau, Barok, Yunan ve batı dönemlerinden çağdaş desenler ve dönemin tasarımları ile Desenli Pencere Filmi ve Vitraylı Filmler koleksiyonumuz. Tasarımlar tamamen özelleştirilebilir ve seçtiğiniz renkte desenleri seçebilir veya görülebilmenizi sağlayan açık renkte olabilir. Bu tasarımlar çok popülerdir ve mülkünüze birkaç dakika içinde cazibe katacaktır.

Kısmen Gizlilik

Tam gizlilik istemiyorsanız, Kısmen Gizli Pencere Filmi koleksiyonumuzdan bir tasarım çözüm olabilir. Cam Filmi, boşluklardan oluştuğundan görülebilmenizi sağlayan net bir zeminde beyaz desenden yapılmıştır. Bunlar ticari iç mekanlar için çok kullanışlıdır ve cam bölmeler için idealdir. Aradığınız bir ev çözümüyse , Desenli Cam Filmleri koleksiyonumuz muhtemelen daha uygundur. Renkli bir model değil, açık renkli deseni seçmeniz yeterlidir.

Gündüz Gizliliği

Cam üzerinden tamamen net bir görüntü elde etmek için, Reflektif veya Ayna Cam Filmi ideal bir seçenek olabilir. Parlama, sıcaklık ve güneş kontrolü için tasarlanan yansıtıcı filmler, dışarıdan bakıldığında camı aynaya benzeten bir metalize film katmanı kullanılarak yapılır. Ofis binalarında yaygın olarak kullanılan bu film sadece gündüz mahremiyeti için idealdir. Bununla birlikte, bazı kısıtlamalar ve dezavantajlar var, başlıca, bir miktar günışığını feda etmek zorunda kalacaksınız.

Banyo Gizliliği

Banyolar söz konusu olduğunda mahremiyet en üst seviyede olan ve çoğu durumda buzlu veya desenli cam filmi kullanılmaktadır. Bununla birlikte, banyonuzun komşusunun penceresine veya bir zemin katına yakın olması durumunda , daha donuk ve banyo pencere veya kapıları için ideal olan Beyaz Buzlu Cam Filmi öneriyoruz .

Diğer Gizlilik Cam Filmleri çözümleri

Gizlilik elde etmenin diğer bir yolu, Renkli Vinil Cam Filmi veya Karartma Pencere Filmi uygulayarak elde edebilirsiniz. Bu ürünler, camın görüntü geçirmeyen yüzeylere dönüştürülmesi için idealdir. Bununla birlikte, gelen ışıkların çoğunu da durduracaklar.

UYGULAMA HİZMETİ

Hangi seçeneği seçeceğinizden emin değilseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cam Filmi Uygulamasıyla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, profesyonel pencere cam filmi personelimizden oluşan ekibimiz, projenize yardımcı olmak için emrinizde. Hizmetimiz Türkiye ve Türkiyenin tüm il ve ilçelerini kapsamaktadır. İsteğe bağlı basılı grafikler veya bölüm grafikleri içeren ticari projeler için lütfen tasarımcımız Ömer GENÇ’i arayınız.

0531 778 3458

 

Related post

Leave A Comment

Call Now ButtonTıkla Ara...
WhatsApp chat