Cam Filmi Nedir Nerelerde Kullanılır

By: Cam Filmcisi0 comments

Cam Filmi Ücretsiz Keşif İçin 0531 778 3458 Hemen Arayın

Havalar her geçen gün dahada ısınıyor ve ozon tabaka mızın zamanla yıpranması sonucu güneşin zararlı ışınları bizleri tehdit etmeye başladı. Doğal olarak Cam Filmi nin önemi her geçen gün artmaktadır. Cam Filmi ile alakalı detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağım fakat öncelikle bizlere ve çocuklarımıza faydalarından bahsetmek istiyorum.

Mimarların bir yapıyı tasarlarken dikkat ettikleri en önemli husus, yapının içerisindeki yaşam alanlarının güneş ısısı ve ışığından maksimum derecede faydalanmasıdır. Bu durum yaz aylarında bunaltıcı, kış aylarında dondurucu olabiliyor ve yaşam alanlarımızda aşırı sıcaklardan ve soğuklardan korunmak için klima ve çeşitli ısıtma cihazları kullanıyoruz. Bu cihazlar bu noktada yeterli olurken bizlere zarar verebiliyor bu noktada Cam Filmleri imdadımıza yetişiyor. Ürünlerimizi kullanarak hem faturadan tasarruf hemde kullanılan cihazların yan etkilerinden kurtulabilirsiniz.

İklimlendirme cihazlarını tamamen kullanmayın demiyoruz fakat mümkün olduğu kadar az kullanmanızı tavsiye ediyoruz bunu ürünlerimizi kullanarak güneş ısısının içeri girmesini engelleyerek yapabilirsiniz böylece hem enerji tüketimi kullanmanız azalır hemde iklimlendirme cihazlarının verdiği zararlardan korunmuş olursunuz.

Aşağıda cam filmleri ile alakalı görselleri paylaştım. Çok canlı renklerle birlikte desenli film, Aynalı film, Buzlu film, Dekoratif film, Delikli film, Güneş kontrol film, Güvenlik film, Kumlama film, One way vasion film, Transparan filmlerimiz bulunmaktadır. Yazıda verilen alakalı linkleri tıklayarak diğer ürünlerle alakalı makalelerimizi okumanızı tavsiye ederim.

Uzman ekibimiz ile hemen iletişim kurmak için  0531 778 3458 numaralı telefonu arayın keşif ve danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir arayın sizler için çözümler üretelim.

 

Şeffaf Polyester renkli Cam Filmleri

 

Kullanım Alanları

  1. Okul Pencereleri
  2. İş Yeri Pencereleri
  3. Konut Pencereleri
  4. Bina Cepheleri
  5. Çocuk odası penceleri
  6. Şirket Kapıları
  7. Ofis cam bölmeleri
  8. Kış bahçeleri
  9. Eskimiş pencereler

Ürünlerimizi kullanarak eskimiz camlarınızı yüksek paralar ödemeden yenileyebilir aynı zamanda güneş ısısı,yüksek parlama, soğuktan korunabilirsiniz. Ürünlerimiz, eşyalarınızın solmasını, zararlı UV (ultra viyole) ışınlarından koruyabilirsiniz.

 

Uygulama Videosu

 

Video’da izlediğiniz gibi cam filmi uygulaması temiz ve titizlikle yapılır ev ve iş yerleriniz temiz bir şekilde teslim edilir.

Related post

Leave A Comment

Call Now ButtonTıkla Ara...
WhatsApp chat