Dekoratif Cam Filmi Ücretsiz Keşif 0531 778 3458

Dekoratif Cam Filmi Ücretsiz Keşif 0531 778 3458

Dekoratif cam filmleri, camın olduğu her alanda kullanılmaktadır. Evinizin, duş kabini, salon camı ve oda camları yada iş yerinde bölme ofislerde kullanılmaktadır. Rezidans, otel, banka, mağaza vitrini  Uygun fiyat Dekoratif Cam Filmi Ücretsiz Keşif 0531 778 3458

Dekoratif cam filmlerini kendi evimizde kullanarak ne kadar kullanışlı ve görsel açıdan ne kadar faydalı olduğunu test ediyoruz. Evimize gelen her misafir mutlaka cam filmlerini soruyor sormayan misafirimiz yok gibi. Dekoratif cam filmleri sadece dekor değil aynı zamanda gizlilik ve güvenlik içinde kullanılıyor. Salonunuzda büyük bir ayna varsa bu ayna kırıldığında dağılıp etrafa dağılıyor bu durum çocuk olan evlerde ciddi yaralanmalara sebep olabilir. Ben salon aynamı komple şeffaf cam filmi ile kapladım ve kenarlarına dekoratif cam filmi ile desen yaptım şuan içim çok rahat.

Eşim tasarımcı olduğundan sürekli bilgisayar başında çalışıyor bu durum zamanla gözlerinin ağrımasına neden oldu. Bilgisayarda 2 saat çalıştıktan sonra göz ağrıları şiddetleniyordu. Aynı zamanda güneş ışığından faydalanabilmek için evimizin tasarımızı en fazla güneş ışığı alabilecek şekilde tasarlanmış. Aslında güneş ışığının fazla olması çok iyi fakat salonda çok fazla parlamaya neden olduğu için bilgisayar ışığı ile birlikte gözlere aşırı fazla baskı yapıyordu. Tam bu noktada salona Güneş Kontrol Cam Filmi yaptırmaya karar verdik. Evet göz ayrıları ciddi bir şekilde azaldı, azalmakla kalmadı mobilyaları solmaktan korumuş olduk. Cam filminin faydalarını kullandıkça daha iyi anlayacaksınız.

Cam filmleri her eve ve iş yerine uygulanmalı çünkü hem parlamadan hemde ısıdan koruma özelliği var. Yeni çıkan ürünlerimiz ısıdan, parlamadan ve soğuktan bile koruyabiliyor. Bu demek oluyor ki her ay ödediğiniz ısınma ve serinleme faturalarından ciddi anlamda tasarruf edeceksiniz. Başarı cam filmleri bu anlamda sizlerin yanındadır. Uygun fiyatlı cam filmleri ve kolay ödeme imkanlarından sizde faydalanın.

Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine verdiğimiz kesintisiz-kaliteli hizmet için mutlaka bizi arayın. Uzman personelimiz sizlerin ihtiyacını tespit ederek sizlere en iyi çözümü üreteceklerdir.

Uygun fiyat Dekoratif Cam Filmi Ücretsiz Keşif 0531 778 3458

1 Response

  1. Merhaba, evimiz giriş katta olduğu için yoldan geçenler sürekli içeriye bakıyor rahat bir şekilde perdeleri bile açamıyorum dekoratif cam filmi ile ne yapabiliriz?

Yorum Yap