Dış Cephe Cam Filmi Firmaları

By: Cam Filmcisi0 comments

Dış Cephe Cam Filmi Firmaları

BAŞARI Dış cephe cam filmi firmaları olarak , dış mekanlar için tasarlanmış dayanıklı UV (ultra viyole ışınları) ve Hava koşullarına dayanıklı cam filmleri sunuyoruz. Bünyemizde, Buzlu, Mat ve Desenli dış cephe cam filmi modelleri  bulunmaktadır. Ayrıca kuşların dış pencerenize çarpmasını önleyen Kuş Güvenliği filmi ve vandalizme karşıtı Anti-Graffiti pencere filmlerini sizlere sunuyoruz. BAŞARI Dış Cephe Cam Filmleri farklı derecelerde gizlilik sağlayan çeşitli asetatlar ve ışık iletimleri ile tasarlanmıştır . Tüm Dış Pencere Filmlerimiz , şeffaf, basınca duyarlı yapıştırıcıyı koruyan ve geleneksel pencere filmleri için aynı araç ve teknikleri kullanarak uygulanan bir silikon astar ile birlikte verilir.

Dış cephelere uygulanan gümüş reflektörlü pencere cam filmi aşırı ısıyı, parlamayı ve güneş ışığını kontrol etmek için en uygun üründür. Karanlık ve loş olmak üzere 2 sınıfta mevcuttur. Dış cephe filmleri düz bir cam yüzeye uygulanabilecek şekilde tasarlanmıştır ve iç taraftan uygulaması imkansız olduğu veya cama ulaşımın olmadığı durumlarda dış cepheden uygulanması uygundur. Ayrıca cam korkuluklar üzerine de kullanabilirsiniz.

Aynalı cam filmi olarak da bilinen yansıtmalı pencere filmi aşırı güneş ışığı ve parlama konusunda en etkili pencere cam filmidir. Llumar yansıtıcı filmi birçok cam yüzeyine uygulanabilir ve etkileri anında hissedilir.

Aynalı pencere cam filmi, muhteşem görünüşü ve olağanüstü ısı ve parlaklık azaltma özellikleri nedeniyle ticari amaçlı binalar için üretilmiş güneş kontrol seçeneği olmuştur. Bu cam filmi sıklıkla, bilgisayarlarda çalışan personelin gözlerini etkileyen ve baş ağrısı yapmasına yada verimlilik kaybına neden olan aşırı ışık ve parlama miktarını azaltmak için üretilmiştir. Bir başka yararı da gündüz saatleri boyunca sunduğu ek gizlilik, meraklı gözlerden önemli evrakları ve gizli belgeleri güvende tutuyor. Bu film aynı zamanda konut, ev, bina ortamında’da gizlilik filmi olarak kullanılmaktadır.

Güneş ışığı için hangi cam filmini seçmeliyim?

Kural olarak güneşin yoğun olduğu güneye bakan pencereler için koyu renkli filmleri öneriyoruz. Sabah doğuya bakan pencereler güneş pek yakıcı olmaz fakat  batıya bakan pencereler öğleden sonra güneş yüksekken daha parlak olacak.

Kuzeye bakan pencereler güneşten çok fazla etkilenmez.

Aynalı cam filmi nasıl çalışır?

İpucu aslında isminde. Pencerelere vuran fazla güneş ışığını camdan yansıtıyor ve süper verimli hale geliyor. Aynı zamanda, zararlı UV ışığını % 99’unu durdurarak sanat eserlerinizin ve mobilyalarınızın solmasını engeller.

Ürün garantisi var mı?

Aynalı yada yansıtıcıcam filmlerimiz 10 yıllık bir garanti ile gelir, ancak daha uzun süre dayanacaktır.

Aynalı (reflektörlü)  pencere cam filmi nasıl uygulanır?

Pencere cam filmi Montajına başlamadan önce, camın ölçülmesi, temizlenmesi ve astarının açılması gerekir. Dış yüzeye serilir ve silecek, düzeltme tahtası yada plastik spatula ile yapıştırılır. Pencere Filmi Kurulumu, ürünün zarar görmeyeceğinden emin olmak için profesyonel bir pencere filmi personeli tarafından uygulanmalıdır.

Yansıtıcı film aşağıdaki katlardan oluşur:

1. Pencere cam temizleme sırasında dayanıklılık, bakım kolaylığı ve “sert” çizilmeye karşı dayanıklı katman

2. Yüksek optik kalite polyester

3. Yapıştırıcı yapıştırıcı

4. Basınç’a hassas yapışkan, cam polimerizasyonu 15 gün içinde

5. Kurulumdan sonra tek kullanımlık koruma bırakma astarı

Aynalı pencere cam filmi nasıl uygulanır?

Film sabunlu su çözeltisi ve bir silecek kullanılarak uygulanan kendinden yapışkanlı bir malzemedir ve kabarcıklar geçmişte kaldı. Uygulama eğitimlerimizi görmek için lütfen buraya tıklayınız ( Uygulama videoları ) veya profesyonel uygulama ekibimize ihtiyaç duyarsanız bizi arayın.

Hemen Arayın 0531 778 3458

Aynalı cam filmi nedir?

Aynalı cam filmi, yansıtıcı pencere filminin sadece bir diğer adıdır. Ekstra gündüz gizliliği sunmak için ofis pencerelerinde yaygın olarak kullanılır. Dış cephe pencerelerinde kullanıldığında, filmin yansıtıcı kalitesi de farklı düzeylerde gizlilik sunuyor. Film ne kadar koyu olursa o kadar güneşten korur ve gizlilik oluşturur. Bununla birlikte, gizlilik etkisi yalnızca gündüz saatlerinde çalışacaktır.

Yansıtıcı filmi daha sonraki bir aşamada kaldırabilir miyim?

Kesinlikle evet. Bir sprey şişesine ve sabunlu suya ihtiyacınız olacak ve mümkün olduğu kadar geniş bir kazıyıcıya ihtiyacınız olacak. Pencere filmi uygulama ve çıkarma araçlarınız yoksa bizden isteyebilirsiniz

Hemen Arayın 0531 778 3458

Yansıtıcı filmi nasıl temizleyebilirim?

Sadece sabunlu su ve bir silecek ile temizleyin, hepsi bu. Film üzerinde aşındırıcı bir şey kullanmayın; çizmeyin. Filmi temizlemeden önce uygulama gününden , 4 hafta geçtiğinden emin olun eğer yeni uygulanmış işe 4 hafta bekleyin.

Related post

Leave A Comment

Call Now ButtonTıkla Ara...
WhatsApp chat